NASLOVNICA

AKCIJA "ZELENI KORAK"

OBAVIJEST O NASTAVKU AKCIJE ZELENI KORAK

Akcija Zeleni korak, koja je bila odgođena zbog obustave redovne nastave uzrokovane pandemijom COVID-19, se nastavlja.

Sigurnost učenika i djelatnika škole i dalje nam je na prvom mjestu. Molimo Vas da pazite na sebe i svoje bližnje tijekom aktivnosti prikupljanja i predaje papira i pridržavate se svih preporučenih mjera opreza i zaštite zdravlja.

Sada više nego ikad ovisimo jedni o drugima te su zajedništvo i solidarnost najvažniji - budimo odgovorni i pridržavajmo se svih preporučenih mjera opreza, bez da se zaboravimo posvetiti očuvanju prirode.

Učenici nastavljaju s prikupljanjem starog papira od 28. 09. 2020. do 11. 10. 2020. godine.

Nakon toga slijedi vaganje, otkup i preuzimanje starog papira.

• Važno je da papir bude čist i bez folija, plastificiranih dodataka, bez lijepljenog i metalnog uveza, bez registratora i korica. Papir je potrebno sortirati po klasi.

Dozvoljen je prikup: udžbenika, školskih knjiga, bilježnica i bijelog uredskog papira, novina, časopisa i kataloga.

Nije dozvoljen prikup: kartona, indigo papira, ugljenog papira, fotografija i foto papira, zauljenog i prljavog papira, gumiranih etiketa, pelena i sl.

• Papir je potrebno sortirati po klasi, svaku klasu papira zasebno.

I klasa: udžbenici, školske knjige, bilježnice ,bijeli uredski papir.

II klasa: novine, časopisi i katalozi.

Papir nije dozvoljeno odlagati u plastičnim vrećicama.

Preporuka je da se sortirani papir veže špagom.

Stari papir koji se donese u ovom dodatnom razdoblju učenici trebaju odložiti uz ulaz u školsku knjižnicu odakle će se papir prebaciti na zajedničko mjesto u za prikupljanje papira u školi.

Učiteljice:

Andrea Milovan, prof.

Nina Pavlenić, prof.

objavio: Andrea Milovan Nina Pavlenić   datum: 22. 9. 2020.

« Studeni 2020 »

Raspored informacija

Ministarstvo znanost...

Carnet

Narodne novine

Sviđa li Vam se nova web stranica?